Vítá Vás školička Bublinka

Záleží nám na vývoji vašich dětí. Naše školka vyniká krásným prostředím a individuálním přístupem.

Co nabízíme

Soukromá školička Bublinka je rodinného typu s kapacitou pro 15 dětí. Přijímáme děti od 2 do 6 let. Standardní doba provozu školičky je od 7 do 18 hod., od pondělí do pátku celoročně, s vyjímkou svátků. Návštěvu v tyto dny je možné domluvit individuálně. V rámci školičky nabízíme možnost večerního, nočního i víkendového hlídání.

Po celý rok je pro děti připravován program i mimo pravidelné aktivity Bublinky. Dvakrát za rok jezdíme na školičku v přírodě (bez rodičů), vždy se zaměřením na určité cíle - turistika, plavání, jízda na ponících a jiné. DVD možno k nahlédnutí v Bublince.

Ke všem dětem přistupujeme individuálně, s ohledem na jejich osobnost a věk.

Naším cílem je, aby se u nás děti cítily v bezpečí "jako doma" a vždy odcházely s úsměvem a spoustou nezapomenutelných zážitků.

Motto Bublinky

Žije-li dítě v neustálé kritice, naučí se odsuzovat.                 Žije-li dítě v nepřátelství, naučí se útočit.                               Žije-li dítě v posměchu, naučí se vyhýbavosti.

Žije-li dítě v povzbuzení, naučí se smělosti.                           Žije-li dítě s pochvalou, naučí se oceňovat.                           Žije-li dítě v poctivosti, naučí se spravedlnosti.                     Žije-li dítě v bezpečí, naučí se věřit.                                       Žije-li dítě přijímáno a obklopeno přátelstvím, naučí se ve světě hledat lásku.


Fotografie ze školičky

Jak to u nás vypadá